Miyabi 5000MCD sujihiki 24cm

Ref.: 34378-241

Sujihiki 240mm

Dit lange, smalle, sierlijke Sujihiki mes wordt voornamelijk gebruikt voor het verwijderen van pezen en vet van vlees, het portioneren van vlees of vis, of voor het fileren en villen van vis. Door het lange lemmet kan het vlees of de vis in één trekbeweging van hiel tot punt worden gesneden.

429,00 €
Prijs Incl. BTW

Miyabi 5000MCD

In de Japanse cultuur is perfectie een kwestie van attitude. Aan de weg naar meesterschap komt geen einde en MIYABI belichaamt als geen ander die constante zoektocht naar verbetering, beter bekend als kaizen. MIYABI messen zijn bedoeld voor iedereen die streeft naar het beste en een passie voor ambacht heeft.

Het berkenhout van topkwaliteit dat Miyabi gebruikt, maakt van elk mes een culinair meesterwerk. Zowel het lemmet als het heft worden gemaakt van kostbare materialen die de messen echt in het oog laten springen. En er schuilt meer onder het oppervlak: onder honderd lagen staal zit een ijzersterke kern van MicroCarbide SG2 poederstaal verborgen. Het innovatieve ijshardingsproces van Miyabi garandeert dat elk CRYODUR-lemmet langdurig haarscherp blijft. Het florale damastpatroon dat uit de lagen staal tevoorschijn komt, maakt het lemmet nog slijtvaster. Dit mes met de scherpte van een scalpel is stijlvol afgewerkt met een al even indrukwekkend heft van Karelisch berkenhout (masur). Deze houtsoort is erg gewild voor heften én het enige hout waarvan ooit een Fabergé-ei is gemaakt. De Miyabi messen met berkenhout zien er prachtig uit, zijn ergonomisch gevormd en voelen net zo goed aan als ze eruitzien. Handgemaakt in Seki, Japan.

  • Damascus-design met 101 lagen staal
  • Het mes heeft een kern van MicroCarbide MC63 poederstaal omringd met 100 lagen roestvrij staal. Zo is het lemmet zeer hard (ca. 63 Rockwell) en blijft het lang vlijmscherp
  • CRYODUR messen van ijsgehard staal zijn extreem stevig en blijven langer scherp
  • Authentiek Japans mesprofiel
  • Met de hand geslepen volgens het Honbazuke proces
  • Comfortabele, ergomische greep uit Masur berkenhout
  • Met de hand vervaardigd in Seki, Japan
  • Handwas aanbevolen
  • Levenslange garantie op productiefouten bij huishoudelijk gebruik. Alleen bij ons bent u 100% zeker van een perfect geslepen mes.

Alle klanten, ook professionelen, kunnen levenslang jaarlijks gratis hun messen laten slijpen door AVR. Alleen bij ons bent u 100% zeker van een perfect geslepen mes.

Privacybeleid Cookiebeleid